Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Mieszkanie Gniezno Winiary, ul. Osiedle Piastowskie
Mieszkanie Gniezno Winiary, ul. Osiedle Piastowskie
145000 PLN
32 m2
2 pokoje7 piętro4531 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Grzybowska
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Grzybowska
619000 PLN
57.55 m2
3 pokoje14 piętrorok budowy 197010756 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, ul. Borysa Sawinkowa
Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, ul. Borysa Sawinkowa
259000 PLN
23 m2
1 pokój5 piętrorok budowy 195311261 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Bukowińska
Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Bukowińska
2300 PLN
35 m2
1 pokój11 piętrorok budowy 200966 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Bogumiła Zuga
Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Bogumiła Zuga
2500 PLN
40 m2
2 pokojerok budowy 193663 PLN/m2
Mieszkanie Czerwonak
Mieszkanie Czerwonak
1400 PLN
46 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 199030 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Marysińska
Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Marysińska
240000 PLN
46.6 m2
2 pokoje5150 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Nowe Złotno, ul. Traktorowa
Mieszkanie Łódź Nowe Złotno, ul. Traktorowa
2500 PLN
80 m2
4 pokoje4 piętrorok budowy 201831 PLN/m2
Działka budowlana Zakliczyn, ul. Zadziele
Działka budowlana Zakliczyn, ul. Zadziele
195000 PLN
3300 m2
59 PLN/m2
Działka budowlana Bieleckie Młyny
Działka budowlana Bieleckie Młyny
123890 PLN
953 m2
130 PLN/m2
Mieszkanie Katowice Brynów, ul. Hetmańska
Mieszkanie Katowice Brynów, ul. Hetmańska
229000 PLN
58.42 m2
3 pokoje4 piętrorok budowy 19853920 PLN/m2
Lokal Zalesice-Kolonia
Lokal Zalesice-Kolonia
1800000 PLN
1200 m2
1500 PLN/m2
Mieszkanie Zgierz, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego
Mieszkanie Zgierz, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego
270000 PLN
62 m2
3 pokoje4355 PLN/m2
Działka rolna Łuków, ul. Stodolna
Działka rolna Łuków, ul. Stodolna
6500 PLN
300 m2
22 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Targówek, ul. Jana Szczepanika
Mieszkanie Warszawa Targówek, ul. Jana Szczepanika
2400 PLN
50 m2
2 pokoje1 piętro48 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Piątkowo, ul. Os. Bolesława Śmiałego
Mieszkanie Poznań Piątkowo, ul. Os. Bolesława Śmiałego
1500 PLN
49 m2
2 pokoje4 piętro31 PLN/m2
Działka rolno-budowlana Zamek Bierzgłowski
Działka rolno-budowlana Zamek Bierzgłowski
80000 PLN
1410 m2
57 PLN/m2
Mieszkanie Bydgoszcz, ul. Słoneczna
Mieszkanie Bydgoszcz, ul. Słoneczna
2300 PLN
73 m2
3 pokoje1 piętro32 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Bałuty
Mieszkanie Łódź Bałuty
228000 PLN
46.5 m2
2 pokoje4 piętrorok budowy 19754903 PLN/m2
Działka budowlana Straszyn, ul. Magnoliowa
Działka budowlana Straszyn, ul. Magnoliowa
299000 PLN
754 m2
397 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 1 013 strona 1 014 strona 1 015 … strona 4 680 Następna strona