Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Mieszkanie Wrocław Krzyki, ul. Strońska 4
Mieszkanie Wrocław Krzyki, ul. Strońska 4
1800 PLN
48 m2
2 pokoje3 piętrorok budowy 200838 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Gen. Władysława Andersa
1900 PLN
27 m2
1 pokój7 piętrorok budowy 197670 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Chojny, ul. Klaudiusza Łazowskiego
Mieszkanie Łódź Chojny, ul. Klaudiusza Łazowskiego
299000 PLN
62 m2
3 pokoje1 piętrorok budowy 19844823 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Kabaty, ul. Jana Rosoła
Mieszkanie Warszawa Kabaty, ul. Jana Rosoła
2300 PLN
42 m2
2 pokoje8 piętro55 PLN/m2
Dom Imielin, ul. Imielińska
Dom Imielin, ul. Imielińska
695000 PLN
140 m2
10 pokoi4964 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa, ul. Siedmiogrodzka
Mieszkanie Warszawa, ul. Siedmiogrodzka
2800 PLN
40 m2
2 pokoje3 piętrorok budowy 201670 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Grunwald, ul. Bukowska
Mieszkanie Poznań Grunwald, ul. Bukowska
375000 PLN
55 m2
3 pokoje2 piętro6818 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Jana Maklakiewicza
Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Jana Maklakiewicza
2250 PLN
40 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 198556 PLN/m2
Działka budowlana Łódź Bałuty, ul. Pastelowa 8
Działka budowlana Łódź Bałuty, ul. Pastelowa 8
146400 PLN
976 m2
150 PLN/m2
Działka rolno-budowlana Jasienica
Działka rolno-budowlana Jasienica
1116340 PLN
55817 m2
20 PLN/m2
Lokal Koszalin
Lokal Koszalin
5120000 PLN
640 m2
8000 PLN/m2
Mieszkanie Świdnik
Mieszkanie Świdnik
265 PLN
54 m2
2 pokoje3 piętro5 PLN/m2
Mieszkanie Swarzędz Annapol
Mieszkanie Swarzędz Annapol
368500 PLN
131.6 m2
5 pokoirok budowy 20182800 PLN/m2
Dom Ponikiew
Dom Ponikiew
385000 PLN
84 m2
4583 PLN/m2
Mieszkanie Gdańsk Stogi
Mieszkanie Gdańsk Stogi
1500 PLN
56 m2
3 pokoje4 piętro27 PLN/m2
Działka budowlana Trzciany
Działka budowlana Trzciany
160000 PLN
1912 m2
84 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Koziny, ul. Mahatmy Gandhiego
Mieszkanie Łódź Koziny, ul. Mahatmy Gandhiego
1000 PLN
39 m2
1 pokój2 piętro26 PLN/m2
Mieszkanie Kraków Nowa Huta, ul. Stanisława Skarżyńskiego
Mieszkanie Kraków Nowa Huta, ul. Stanisława Skarżyńskiego
415000 PLN
65 m2
3 pokoje1 piętrorok budowy 19936385 PLN/m2
Działka budowlana Święcko
Działka budowlana Święcko
120000 PLN
1200 m2
100 PLN/m2
Dom Kocikowa, ul. Wola Kocikowa
Dom Kocikowa, ul. Wola Kocikowa
395000 PLN
116 m2
4 pokojerok budowy 19953405 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 1 012 strona 1 013 strona 1 014 … strona 4 680 Następna strona