Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, Lipa Piotrowska, ul. – 52 m2

  • Cena 409800 PLN
  • Cena za m2 7880.77 PLN/m2
  • Powierzchnia 52
  • Liczba pokoi 2
  • Miejscowość Wrocław
  • Dzielnica Lipa Piotrowska
  • Region dolnośląskie
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodatkowe zalety winda, domofon

Okolica apteka, przychodnia-szpital, autobus, tramwaj, metro, pkp, sklep, bazarek, zlobek, przedszkole, szkola-podstawowa, szkola-srednia

Opis

Sprzedam nowe wykończone mieszkanie 52 m2 z tarasem 21m2, miejscem postojowym w garażu podziemnym i wyposażoną kuchnią w sprzęt AGD w cenie!

Mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się zielonej dzielnicy Lipa Piotrowska przy ul. Kaparowej 24 z widokiem na zieleń, która jest ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Rozkładowe, jasne na parterze z ogródkiem o pow. 21 m2, składa się z salonu 20 m2, sypialni 13 m2 kuchni 8 m2, ,  łazienki 4 m2 i obszernego przedpokoju 7m2.

Mieszkanie posiada rolety zewnętrzne. Czynsz 430 zł.

W łazience zamontowana wanna z parawanem i deszczownica, a na suficie i pod wanną oświetlenie LED hermetycznie zamknięte.

W cenie pozostaje kuchnia wyposażona w sprzęt AGD: duża lodówka z oddzielną zamrażarką, zmywarka, piekarnik, płyta ceramiczna, pochłaniacz.

Instalacja anteny zbiorczej w dwóch pokojach radio i TV/SAT (nieodpłatnie kanały naziemne oraz sygnał SAT z dwóch satelit).

W budynku znajduje się cichobieżna winda, rowerownia, na zewnątrz budynku duża ilość miejsc postojowych oraz przestrzeni, place zabaw.

W pobliżu osiedla powstanie nowa szkoła dla 1000 dzieci i przedszkole dla 200 dzieci https://www.wroclaw.pl/prezydent-wroclawia/zsp-lipa-piotrowska.

Usytuowanie inwestycji umożliwia sprawny dojazd do autostrady A-8 oraz miejskiej obwodnicy Wrocławia. Komunikacja miejska – autobusami linii 111 (Pl. Grunwaldzki), 143 (Oporów), nocna – 246.

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC 2%, tylko koszt notarialny ( około 2500 zł)

Sprzedaż bezpośrednia 504 684 990

Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodaj komentarz