Mieszkanie na sprzedaż Kielce, , ul. Wikaryjska – 81.5 m2

 • Cena 499000 PLN
 • Cena za m2 6122.7 PLN/m2
 • Powierzchnia 81.5
 • Rok budowy 2022
 • Liczba pokoi 3
 • Miejscowość Kielce
 • Region świętokrzyskie
 • Wolne od 2022-08-01
 • Typ budynku apartamentowiec
 • Liczba pięter w budynku 2
 • Stan mieszkania wysoki standard
 • Powierzchnia dodatkowa balkon, taras, poddasze
 • Garaż/Miejsce parkingowe garazu
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Okolica przychodnia-szpital, apteka, weterynarz, autobus, pkp, pks, centrum-handlowe, sklep, bazarek, zlobek, przedszkole, szkola-podstawowa, uczelnia, szkola-srednia, gimnazjum

Opis

APARTAMENTY WIKARYJSKA to zespół 18 Apartamentów w zabudowie wielorodzinnej gotowych już do obejrzenia i zakupu od 05.12.2023.

MOŻLIWOŚĆ INSTALACJI POMPY CIEPŁA JAK ALTERNATYWA DLA OGRZEWANIA GAZEM

Oferta dotyczy nowych Apartamentów w stanie deweloperskim w 2 pierwszych budynków w zabudowie bliźniaczej od głównej ulicy Wikaryjskiej bezpośrednio przy przystanku autobusowym. Każdy budynek składa się z 2 apartamentów B1A1 – parter i B1A2 – piętro oraz 2 budynek z lustrzanym odbiciem lokalu oznaczonych jako B2A1 – parter i B2A2 – piętro. Planowany termin oddania inwestycji sierpień – wrzesień 2022r.

 

Apartament B1A1 i B2A1 mieści się na parterze z własnym wejściem w budynku mieszkalnym z widokiem na 3 strony świata. Bezpośrednio przy wejściu miejsce parkingowe i możliwość aranżacji terenu, aby powstało dodatkowe 2 miejsc parkingowe dla Mieszkańców i Gości. Ważnym atutem jest fakt, że w budynku znajdują się tylko 2 apartamenty z czego każdy z oddzielnym niezależnym wejściem. Apartament B1A1 z uwagi na usytuowanie na PARTERZE w przypadku zakupu Nabywcy otrzymują dostęp do ogrodu na wyłączność O POWIERZCHNI ok 320 m² GRATIS.

 

Apartament B1A2 i (B2A2 – SPRZEDANY) mieści się na drugiej kondygnacji w budynku mieszkalnym z widokiem na 3 strony świata. Bezpośrednio przy wejściu miejsce parkingowe i GARAŻ, z którego można bezpośrednio przejść do Apartamentu. Istnieje możliwość aranżacji terenu, aby powstało dodatkowe 2 miejsc parkingowe dla Mieszkańców i Gości. Ważnym atutem jest fakt, że w budynku znajdują się tylko 2 apartamenty z czego każdy z oddzielnym niezależnym wejściem. Apartament B1A1 zlokalizowany na parterze, do którego należy ogród za budynkiem i 2 Apartament B1A2 oferowany na 1 kondygnacji, tj. PIĘTRZE w przypadku zakupu którego Nabywcy otrzymują dostęp do PODDASZA Z MOŻLIWOŚCIĄ ADAPTACJI NA 2 POKOJE I ŁAZIENKĘ GRATIS oraz GARAŻEM.

Apartamenty to idealny kompromis między domem w zabudowie szeregowej, a mieszkaniem w bloku. Istotnym faktem jest, iż koszty utrzymania takich apartamentów są zdecydowanie na najniższym możliwym poziomie. Apartamenty są całkowicie bez czynszowe, a niskie rachunki za ogrzewanie gwarantują nowoczesne systemy grzewcze oraz świetna termoizolacja budynków.

 

Zastosowana architektura budynków zakłada, że apartamenty posiadają własne niezależne oddzielne wejścia do budynku, tj. brak części wspólnych, daje one możliwość własnej aranżacji i dodatkową powierzchnie do wyłącznego wykorzystania. Dodatkowo, także zaprojektowano duże przeszklenia na trzy strony świata, oraz 2 balkony na piętrze z fantastycznym panoramicznym widokiem, a dla apartamenty na parterze obszerny taras wraz z ogrodem zaprojektowane tak aby zapewnić Właścicielom maksimum prywatności także sąsiedzkiej. Dla zainteresowanych większą powierzchnią oferowane są apartamenty na piętrze, których poddasze jest niebywałą dodatkową przestrzenią

 

Lokalizacja to największy atut Apartamentów Wikaryjska

4 oferowane Apartamenty są zlokalizowane na samym początku najciekawszego architektonicznie zespołu budynków w okolicy, bezpośrednio przy przystanku komunikacji miejskiej.  Dzięki swojej nowoczesnej, spójnej architektonicznie zabudowie, świetnej lokalizacji tuż pod miastem oraz rozwijającej się infrastrukturze komunikacyjnej staję się jednym z najlepszych miejsc zarówno do zamieszkania jak i do wypoczynku we wschodniej części powiatu Kieleckiego.

Szczegóły:

* Apartament B1A1 i B2A1 o powierzchni 81,50 m2 – PARTER + OGRÓD GRATIS

* Apartament B1A2 i (B2A2-SPRZEDANY) o powierzchni 97,90 m2 – PIĘTRO z GARAŻEM + PODDASZE GRATIS. Możliwość adaptacji poddasza na 2 pokoje mieszkalne z łazienką, gabinet, pokój zabaw lub pokój rozrywki,

* instalacja wod.-kan., elektryczna i grzewcza,

* tynki na wszystkich ścianach,

* Kupujący zwolniony z zapłaty 2% podatku PCC – oszczędzasz 9 980,00

Cena: 499 000 brutto m2 dotyczy Apartament B2A1

O dostępność pozostałych apartamentów proszę pytać tel.

 +48 509 139 269

Kontakt do ogłoszeniodawcy

Dodaj komentarz