Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Mieszkanie Łódź Nowe Rokicie, ul. Oskara Flatta
Mieszkanie Łódź Nowe Rokicie, ul. Oskara Flatta
189620 PLN
38 m2
2 pokoje2 piętrorok budowy 19704990 PLN/m2
Mieszkanie Sopot, ul. Gen. Władysława Andersa
Mieszkanie Sopot, ul. Gen. Władysława Andersa
540000 PLN
48 m2
2 pokoje5 piętrorok budowy 196811250 PLN/m2
Mieszkanie Szczecin Żelechowa, ul. Ostrowska
Mieszkanie Szczecin Żelechowa, ul. Ostrowska
555000 PLN
73.07 m2
4 pokoje3 piętrorok budowy 20127595 PLN/m2
Mieszkanie Nowy Sącz
Mieszkanie Nowy Sącz
900 PLN
28.15 m2
1 pokój1 piętro32 PLN/m2
Dom Suchy Las, ul. Borówkowa
Dom Suchy Las, ul. Borówkowa
660000 PLN
165 m2
3 pokojerok budowy 19864000 PLN/m2
Dom Piekary Śląskie Lipka, ul. Słowików
Dom Piekary Śląskie Lipka, ul. Słowików
460000 PLN
170 m2
5 pokoirok budowy 20032706 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Chartowo, ul. Os. Rusa
Mieszkanie Poznań Chartowo, ul. Os. Rusa
389000 PLN
48.8 m2
2 pokoje8 piętro7971 PLN/m2
Mieszkanie Piekary Śląskie, ul. Szmaragdowa
Mieszkanie Piekary Śląskie, ul. Szmaragdowa
189000 PLN
61 m2
3 pokoje3098 PLN/m2
Mieszkanie Kraków, ul. Nowosądecka
Mieszkanie Kraków, ul. Nowosądecka
360000 PLN
45 m2
2 pokoje1 piętro8000 PLN/m2
Dom Olszanka
Dom Olszanka
360000 PLN
140 m2
6 pokoi2571 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Kabaty, ul. Romualda Mielczarskiego
Mieszkanie Warszawa Kabaty, ul. Romualda Mielczarskiego
1279000 PLN
105.1 m2
5 pokoi3 piętrorok budowy 199712169 PLN/m2
Działka budowlana Łódź Bałuty, ul. Łodzianka
Działka budowlana Łódź Bałuty, ul. Łodzianka
250000 PLN
1000 m2
250 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska
Mieszkanie Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska
441000 PLN
41.57 m2
2 pokoje5 piętrorok budowy 201710609 PLN/m2
Działka budowlana Rudołtowice, ul. Wincentego Witosa
Działka budowlana Rudołtowice, ul. Wincentego Witosa
65000 PLN
1000 m2
65 PLN/m2
Mieszkanie Łódź
Mieszkanie Łódź
450000 PLN
60 m2
3 pokoje1 piętrorok budowy 20127500 PLN/m2
Działka budowlana Koszalin
Działka budowlana Koszalin
110000 PLN
1369 m2
80 PLN/m2
Dom Młynarze, ul. Wczasowa
Dom Młynarze, ul. Wczasowa
433000 PLN
100 m2
4330 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Krzyki, ul. Pl. Icchaka Lejba Pereca
Mieszkanie Wrocław Krzyki, ul. Pl. Icchaka Lejba Pereca
2300 PLN
74 m2
3 pokoje3 piętrorok budowy 199431 PLN/m2
Działka rolna Rusinowo, ul. Perełkowa
Działka rolna Rusinowo, ul. Perełkowa
39000 PLN
522 m2
75 PLN/m2
Mieszkanie Luboń, ul. Niezłomnych
Mieszkanie Luboń, ul. Niezłomnych
750 PLN
35 m2
1 pokójrok budowy 200321 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 964 strona 965 strona 966 … strona 4 680 Następna strona