Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Dom Warszawa Bielany, ul. Loteryjki
Dom Warszawa Bielany, ul. Loteryjki
1250000 PLN
160 m2
5 pokoirok budowy 19707813 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Przemysłowa
Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Przemysłowa
1500 PLN
44 m2
2 pokoje2 piętrorok budowy 197034 PLN/m2
Działka budowlana Zabłudów
Działka budowlana Zabłudów
102000 PLN
850 m2
120 PLN/m2
Dom Szczecin Pomorzany
Dom Szczecin Pomorzany
650000 PLN
180 m2
5 pokoirok budowy 19783611 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Winogrady, ul. Os. Winiary
Mieszkanie Poznań Winogrady, ul. Os. Winiary
372000 PLN
49.7 m2
3 pokoje9 piętrorok budowy 19817485 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Piątkowo, ul. Os. Stefana Batorego
Mieszkanie Poznań Piątkowo, ul. Os. Stefana Batorego
259000 PLN
30 m2
1 pokój2 piętrorok budowy 20028633 PLN/m2
Dom Błędów
Dom Błędów
690000 PLN
300 m2
9 pokoirok budowy 20042300 PLN/m2
Mieszkanie Iława, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Mieszkanie Iława, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
255000 PLN
62.5 m2
3 pokoje3 piętro4080 PLN/m2
Mieszkanie Kraków Zakrzówek, ul. Ceglarska
Mieszkanie Kraków Zakrzówek, ul. Ceglarska
1400 PLN
52 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 200127 PLN/m2
Mieszkanie Łódź, ul. Jana Kilińskiego
Mieszkanie Łódź, ul. Jana Kilińskiego
199000 PLN
31.3 m2
2 pokoje3 piętro6358 PLN/m2
Działka budowlana Góra Kalwaria
Działka budowlana Góra Kalwaria
275000 PLN
3900 m2
71 PLN/m2
Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Armii Krajowej
Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Armii Krajowej
1600 PLN
33 m2
1 pokój6 piętro48 PLN/m2
Mieszkanie Świnoujście, ul. Z Widokiem na Morze
Mieszkanie Świnoujście, ul. Z Widokiem na Morze
1387000 PLN
73 m2
3 pokoje3 piętrorok budowy 201819000 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Wilanów, ul. Adama Branickiego
Mieszkanie Warszawa Wilanów, ul. Adama Branickiego
969000 PLN
99 m2
3 pokoje3 piętrorok budowy 20119788 PLN/m2
Dom Pruszcz Gdański
Dom Pruszcz Gdański
435000 PLN
161 m2
4 pokojerok budowy 20182702 PLN/m2
Działka budowlana Skierniewice
Działka budowlana Skierniewice
36000 PLN
12 m2
3000 PLN/m2
Dom Werpol
Dom Werpol
149000 PLN
84 m2
1774 PLN/m2
Mieszkanie Sosnowiec Zagórze, ul. Piękna
Mieszkanie Sosnowiec Zagórze, ul. Piękna
1750 PLN
52 m2
3 pokoje1 piętro34 PLN/m2
Lokal Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie
Lokal Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie
1590000 PLN
1556 m2
1022 PLN/m2
Mieszkanie Katowice Koszutka, al. Wojciecha Korfantego
Mieszkanie Katowice Koszutka, al. Wojciecha Korfantego
1990 PLN
45 m2
2 pokoje2 piętrorok budowy 195544 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 963 strona 964 strona 965 … strona 4 680 Następna strona