Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Działka budowlana Gortatowo, ul. Sezamowa
Działka budowlana Gortatowo, ul. Sezamowa
2504920 PLN
11386 m2
220 PLN/m2
Działka budowlana Gortatowo
Działka budowlana Gortatowo
142780 PLN
649 m2
220 PLN/m2
Mieszkanie Katowice
Mieszkanie Katowice
700 PLN
16 m2
1 pokój1 piętrorok budowy 198044 PLN/m2
Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Łąki, ul. Szeroka
Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Łąki, ul. Szeroka
539700 PLN
1542 m2
350 PLN/m2
Mieszkanie Sosnowiec
Mieszkanie Sosnowiec
96000 PLN
28 m2
2 pokoje1 piętro3429 PLN/m2
Mieszkanie Czarnków, ul. Rybaki
Mieszkanie Czarnków, ul. Rybaki
180000 PLN
60 m2
2 pokoje1 piętro3000 PLN/m2
Mieszkanie Czarnków, ul. Rybaki
Mieszkanie Czarnków, ul. Rybaki
180000 PLN
60 m2
2 pokoje1 piętro3000 PLN/m2
Działka budowlana Ciechocinek, ul. Mickiewicza
Działka budowlana Ciechocinek, ul. Mickiewicza
350000 PLN
1833 m2
191 PLN/m2
Działka budowlana Wisła, ul. Kamienna
Działka budowlana Wisła, ul. Kamienna
123000 PLN
1000 m2
123 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Sienna
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Sienna
980000 PLN
63.4 m2
2 piętro15457 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza
255000 PLN
42.65 m2
1 pokój1 piętrorok budowy 19305979 PLN/m2
Dom Oleśnica Rataje
Dom Oleśnica Rataje
719000 PLN
171 m2
5 pokoi4205 PLN/m2
Lokal Biała Podlaska, ul. Jana III Sobieskiego
Lokal Biała Podlaska, ul. Jana III Sobieskiego
2480000 PLN
1000 m2
2480 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Ursynów, ul. Pieskowa Skała
Mieszkanie Warszawa Ursynów, ul. Pieskowa Skała
2300 PLN
38 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 201961 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Ursynów, ul. Wiolinowa
Mieszkanie Warszawa Ursynów, ul. Wiolinowa
747000 PLN
70 m2
4 pokoje5 piętrorok budowy 197910671 PLN/m2
Mieszkanie Ząbki, ul. Mikołaja Kopernika
Mieszkanie Ząbki, ul. Mikołaja Kopernika
360000 PLN
56.37 m2
2 pokojerok budowy 20076386 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa, ul. Siedlecka
Mieszkanie Warszawa, ul. Siedlecka
250000 PLN
29 m2
2 pokojerok budowy 19128621 PLN/m2
Mieszkanie Tarnowskie Góry, ul. Jana Bondkowskiego
Mieszkanie Tarnowskie Góry, ul. Jana Bondkowskiego
315000 PLN
155 m2
4 pokoje2 piętro2032 PLN/m2
Mieszkanie Szczecin Pogodno, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki
Mieszkanie Szczecin Pogodno, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki
210000 PLN
24 m2
1 pokójrok budowy 20188750 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, ul. Zachodnia
Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, ul. Zachodnia
347710 PLN
58 m2
2 pokoje3 piętro5995 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 1 006 strona 1 007 strona 1 008 … strona 4 680 Następna strona