Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Iwicka
Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Iwicka
1550 PLN
25 m2
1 pokój4 piętrorok budowy 195062 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Wioślarska
Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Wioślarska
950 PLN
28.6 m2
1 pokój33 PLN/m2
Mieszkanie Mechelinki, ul. Do Morza
Mieszkanie Mechelinki, ul. Do Morza
207870 PLN
23 m2
9038 PLN/m2
Mieszkanie Bytom Rozbark, ul. Chorzowska
Mieszkanie Bytom Rozbark, ul. Chorzowska
60000 PLN
20.15 m2
1 pokójrok budowy 19652978 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Śródmieście
Mieszkanie Warszawa Śródmieście
3000 PLN
51 m2
3 pokoje2 piętrorok budowy 196059 PLN/m2
Działka budowlana Oliszki
Działka budowlana Oliszki
299000 PLN
3000 m2
100 PLN/m2
Mieszkanie Sopot
Mieszkanie Sopot
281670 PLN
33 m2
1 piętro8535 PLN/m2
Mieszkanie Gdynia
Mieszkanie Gdynia
281670 PLN
33 m2
1 piętro8535 PLN/m2
Działka rolna Starzykowo
Działka rolna Starzykowo
45000 PLN
15500 m2
3 PLN/m2
Działka budowlana Łask Kolumna
Działka budowlana Łask Kolumna
50000 PLN
782 m2
64 PLN/m2
Mieszkanie Olsztyn
Mieszkanie Olsztyn
750 PLN
45 m2
1 pokój1 piętrorok budowy 201717 PLN/m2
Mieszkanie Olsztyn Zatorze, ul. Macieja Rataja
Mieszkanie Olsztyn Zatorze, ul. Macieja Rataja
179000 PLN
44 m2
3 pokoje3 piętrorok budowy 19664068 PLN/m2
Działka rolno-budowlana Pieniężno
Działka rolno-budowlana Pieniężno
45000 PLN
2600 m2
17 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, ul. Grabiszyńska
Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, ul. Grabiszyńska
1680 PLN
40 m2
1 pokój42 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Karłowice, ul. Rafała Wojaczka
Mieszkanie Wrocław Karłowice, ul. Rafała Wojaczka
1850 PLN
46 m2
2 pokoje5 piętrorok budowy 201840 PLN/m2
Działka budowlana Popowo-Parcele
Działka budowlana Popowo-Parcele
55000 PLN
1000 m2
55 PLN/m2
Działka budowlana Stara Kuźnia, ul. Brzozowa
Działka budowlana Stara Kuźnia, ul. Brzozowa
90000 PLN
1255 m2
72 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Bielany
Mieszkanie Warszawa Bielany
2600 PLN
54 m2
2 pokoje4 piętrorok budowy 200748 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, ul. Ostrobramska
Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, ul. Ostrobramska
3600 PLN
55 m2
3 pokoje9 piętrorok budowy 201865 PLN/m2
Mieszkanie Gdańsk Matarnia, ul. Złota Karczma
Mieszkanie Gdańsk Matarnia, ul. Złota Karczma
375000 PLN
60.8 m2
3 pokojerok budowy 19906168 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 1 004 strona 1 005 strona 1 006 … strona 4 680 Następna strona