Dom na sprzedaż Warszawa Białołęka ul. – 158 m2

 • Cena 1450000 PLN
 • Cena za m2 9177.22 PLN/m2
 • Powierzchnia 158
 • Rok budowy 2021
 • Liczba pokoi 5
 • Miejscowość Warszawa
 • Dzielnica Białołęka
 • Region mazowieckie
 • Wolne od 2022-02-01
 • Liczba pięter w budynku 2
 • Garaż/Miejsce parkingowe garazu
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Okolica przychodnia-szpital, apteka, weterynarz, autobus, pkp, pks, centrum-handlowe, sklep, zlobek, przedszkole, szkola-podstawowa

Opis

Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Oferta bezpośrednia od właściciela.

Cała nieruchomość to dwa funkcjonalne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 158 m2 każdy. Do każdego z domów przynależy garaż jednostanowiskowy oraz duża działka o powierzchni 710m2 (oddzielne KW bez żadnych obciążeń, uregulowany dostęp do drogi publicznej). Projekt indywidualny łączący w sobie elementy prostej bryły (wysokość pomieszczeń parter h=2,90m, piętro h=2,70m), duże przeszklenia, stonowana kolorystyka. Całość nawiązuje do dworkowego stylu, który dominuje w okolicy zabudowy. Obydwa domy zwrócone są dużymi przeszkleniami w stronę południową, tak aby zapewniały maksymalne zyski słoneczne w czasie zimy, z salonu można wyjść bezpośrednio na taras oraz do ogrodu (południowo-zachodnia ekspozycja). Domy są zdylatowane ścianami grubości 25cm każdy, w garażu i w jednym pomieszczeniu nad garażem, co zapewnia ponad 52 cm separację pomiędzy budynkami. W całym domu zostały zaprojektowane duże panoramiczne okna do posadzki lub na obniżonych parapetach dające przestronność pomieszczeń i bezpośredni kontakt z zielenią. Łazienka wraz z garderobą/pralnią doświetlona również światłem dziennym. Na parterze zlokalizowano garaż, kotłownię, strefę wejściową do budynku, pokój dzienny o powierzchni około 38 m2 z oddzielną kuchnią około 10 m2, wc oraz przedpokój. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie, gabinet nad garażem, łazienkę oraz pralnię/garderobę.

Domy są energooszczędne, zostały wykonane w technologii tradycyjnej udoskonalonej z dwoma żelbetowymi, pełnymi stropami oraz schodami żelbetowymi. Do budowy zastosowano wysokiej jakości materiały budowlane – pustak ceramiczny Porotherm Profi gr. 25cm, pokrycie dachu z dachówki ceramicznej Wieneberger, drzwi z doświetlami górnym i bocznym, brama garażowa na pilota – Wiśniowski, okna PVC trzyszybowe, profile ośmiokomorowe firmy Veka, wysoki współczynnik izolacyjności cieplnej – styropian grafitowy grubości 20cm o współczynniku 0,031. Odpowiedni styropian na podłodze grubości 15cm oraz ławach fundamentowych. Strop na poddaszu ocieplony wełną mineralną grubości 30cm. Garaż ocieplony również od wewnątrz lamelową wełną mineralną grubości 10 cm. W całym domu tynki cementowo-wapienne wyprawione piaskiem kwarcowym. Wysoki, pełny standard instalacyjny: zostanie zamontowana pompa ciepła powietrzna jakości premium sterowana za pomocą smartfona, w całym domu ogrzewanie podłogowe włącznie z garażem, który może stanowić strefę fitness, instalacja rekuperacji z rur z powłoką antybakteryjną wraz z jednostką centralną z odzyskiem ciepła, pełna stacja uzdatniania wody – studnia głębinowa, pompa do wody wraz z hydroforem, przewody kominowe dwupłaszczowe umożliwiające montaż kominka na drewno wraz z dolotem powietrza, instalacje elektryczne podtynkowe, miedziane z zabezpieczeniem przeciwporażeniowym, wypust siłowy dla kuchni elektrycznej oraz drugi rezerwowy w garażu np. pod montaż sauny, instalacja odgromowa wraz z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym, instalacje teletechniczne, tv w tym już rozłożone okablowanie pod monitoring. Szambo najazdowe 10 m3 wraz ze złączką w ogrodzeniu. Teren będzie ogrodzony, brama wjazdowa na teren nieruchomości otwierana na pilota, gdzie będzie zapewniony wewnętrzny ciąg pieszo-jezdny (chodnik 2m wraz z drogą jezdną szerokości 3m, wszystko wyłożone kostką betonową). W standardzie zostanie wykonany również taras drewniany od strony południowej oraz wygrodzenie na granicy działek pomiędzy domami. Teren będzie uporządkowany wraz z nawiezioną warstwą czarnoziemu. Obecnie pozostały do wykonania prace związane z zagospodarowaniem terenu oraz prace instalacyjne związane z uzbrojeniem kotłowni oraz pozostałych urządzeń instalacyjnych. Domy budowaliśmy dla siebie, wszystkie rozwiązania są przemyślane i nowoczesne. Przedmiotem sprzedaży jest dom z ekspozycją południowo-zachodnią. 

Dziękuję za współpracę pośrednikom.

Kontakt do ogłoszeniodawcy