Dom na sprzedaż Szczecin ul. – 88.2 m2

 • Cena 575000 PLN
 • Cena za m2 6519.27 PLN/m2
 • Powierzchnia 88.2
 • Rok budowy 2021
 • Liczba pokoi 4
 • Miejscowość Szczecin
 • Region zachodniopomorskie
 • Wolne od 2021-09-01
 • Liczba pięter w budynku 1
 • Powierzchnia dodatkowa balkon, taras, strych, poddasze
 • Garaż/Miejsce parkingowe pod wiata
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Okolica przychodnia-szpital, apteka, autobus, kolej-podmiejska, lotnisko, centrum-handlowe, bazarek, sklep, przedszkole, szkola-podstawowa

Opis

Na sprzedaż bliźniak w Kliniskach Wielkich.

Powierzchnia użytkowa jednego lokalu to 88,2 m2, natomiast pow. działki to 447 m2.

Dom w standardzie deweloperskim.

Na powierzchnię jednego lokalu składają się:

* Parter:

– Salon z aneksem kuchennym – 32,9 m2

– Łazienka – 4,1 m2

– Korytarz – 8 m2

– Wiatrołap – 5 m2

* Piętro:

Pokój 1 – 15,8 m2

Pokój 2 – 11,6 m2

Łazienka – 5,1 m2

Klatka schodowa – 5,7 m2

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej daje gwarancję należycie wykonanej pracy, czego efektem będzie budynek o jakości zdecydowanie wyższej od oferowanych obecnie na rynku.

Certyfikat właściwego zagęszczenia gruntu, izolacje akustyczne, stolarka okienna biała pcv trzyszybowa , drzwi drewniane białe , rynny oraz blacharka z blachy ocynkowanej, dachówka ceramiczna w kolorze naturalnej cegły nadadzą temu domu szlachetności i elegancji.

Kameralne balkony z drewnianymi balustradami pozwolą cieszyć się poranną kawą powodując poczucie większej przestrzeni we własnym domu.

Dwie łazienki na obu poziomach dadzą domownikom swobodę użytkowania bez straty na komforcie korzystania z wody o stałej zadanej temperaturze uzyskanej natychmiast dzięki zastosowaniu pieca dwuobiegowego renomowanej marki Wolf. Ściana oddzielająca oba lokale będzie odpowiednio wygłuszona akustycznie( tzw.przedścianka), pozwalając tym samym na utrzymanie poczucia intymności. Całość dopełnią dwa pokoje na górze z wysoką ścianą kolankową a co za tym idzie nieuciążliwymi skosami połaci dachu, w której konstrukcji znajdzie się dodatkowa przestrzeń na różnego rodzaju drobiazgi (strych) oraz w parterze sień z miejscem na obszerną cześć na garderobę.

Elewacja zostanie wykonana przy użyciu tynków silikonowych, barwionych w masie w kolorze bieli.

Zagospodarowanie terenu całego obiektu oraz tarasy z bezpośrednim wyjściem z salonu, z których z kolei swobodnie można się udać do ogrodu wyłożonego gęstą jak dywan trawą z rolki. Dom ma kompletny dostęp do sieci gminnych takich jak: kanalizacja , gaz , woda oraz prąd.

Klasyczne liczniki umieszczone w łatwo dostępnych do odczytania miejscach lub też jak w przypadku wody w formie odczytu radiowego, ułatwią bieżącą kontrolę nad rachunkami, zdecydowanie obniżonymi ze względu na użyte rozwiązania techniczne oraz materiały budowlane o wysokiej jakości.

Dom w standardzie deweloperskim oznacza, że wewnątrz znajdą się kompletne instalacje wodno – kanalizacyjne, elektryczne, hydrauliczne, ogrzewanie podłogowe, instalacja alarmowa, instalacja pod czujniki zalania, instalacja pod czujniki czadu, instalacja pod rolety okienne, instalacja odgromowa. Zostaną zamontowane gniazdka i kontakty, uruchomiony wspomniany piec gazowy Wolf z czujnikiem temperatury oraz regulacją przy użyciu sterownika. Na podłogach zostanie wylany jastrych z dodatkiem włókniny polipropylenowej oraz zostaną wykonane dylatacje zapobiegającej pękaniu betonu.

Ściany i sufity parteru natomiast pokryte będą warstwą tynku gipsowego. W części poddasza użytkowego sufity będą tworzyć ogniotrwałe płyty GKF.

Budynek zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie szkoły podstawowej, piekarni, poczty i przychodni.

Dojazd do nieruchomości wyasfaltowaną drogą powiatową, chodniki przy budynku umożliwiają swobodną komunikację pieszą, ulica oświetlona latarniami, eksploatowana przez gminę.

Miejsce bardzo dobrze skomunikowane zarówno ze Szczecinem, jak również z Goleniowem.

Sieć lokalnych dróg, droga ekspresowa Świnoujście-Berlin oraz lotnisko w odległości 25 km (okolice Goleniowa) dopełniają możliwości komunikacyjne jaką daje oferowana lokalizacja.

W promieniu 500m od nieruchomości znajduje się stacja benzynowa Orlen, market spożywczy Dino, biblioteka, przychodnia NFZ, lokalny producent wyrobów mięsnych Farmer, linia autobusowa, oraz stacja kolejowa PKP, skąd w prosty, szybki i tani sposób można dotrzeć do centrów w/w miast i nie tylko.

Lokale gotowe do wydania na przełomie sierpnia /września 2021!

Kontakt do ogłoszeniodawcy