Dom na sprzedaż Poznań ul. Zakopiańska – 164.5 m2

  • Cena 1199000 PLN
  • Cena za m2 7288.75 PLN/m2
  • Powierzchnia 164.5
  • Liczba pokoi 4
  • Miejscowość Poznań
  • Region wielkopolskie
  • Usytowanie wzgl. stron świata polnocne, poludniowe, wschodnie, zachodnie
  • Garaż/Miejsce parkingowe garazu
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Okolica przychodnia-szpital, apteka, weterynarz, autobus, pkp, sklep, bazarek, centrum-handlowe, zlobek, przedszkole, szkola-podstawowa, gimnazjum

Opis

Sprzedam nietuzinkową nieruchomość na Podolanach na ulicy Zakopiańskiej położoną 8 km od centrum Poznania w pobliżu lasów, pól, jeziora Strzeszynek, tras spacerowych i rowerowych, w pobliżu są nawet stadniny koni. W okolicy dominuje zabudowa jednorodzinna, wille, szeregowce i niskie bloki mieszkalne, szkoły i przedszkola również renomowane prywatne. Miejsce dobrze skomunikowane, 3 linie autobusowe, przystanek PKP Poznań Strzeszyn to szybki dojazd do centrum.

Nieruchomość obejmuje:

675 m2 działki na wyłączność to udział ½ we własności działki o powierzchni 1352 m2, część wydzielona i odgrodzona, brama na pilota – cena działek na Podolanach waha się w granicy 1000 zł.

mieszkanie 94,61 m2 na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym w głębi działki otoczonej drzewami dającymi poczucie intymności i spokoju. Wejście niezależne z parteru: 3 pokoje oraz salon z kominkiem połączony z kuchnią, łazienka, toaleta, korytarz, klatka schodowa z pawlaczem, dodatkowe 19,89 m2 to piwnica i pomieszczenie gospodarcze na parterze w bryle budynku łącznie dają 114,5 m2. Mieszkanie posiada taras 18m2 od strony południowej, widok na drzewa i zielony ogród na dachu garażu. Poprzedni właściciele planowali zaadoptować taras na kolejny pokój, posiadam plany elewacji, zainteresowanym udostępnię do inspiracji.

Mieszkanie można dostosować do własnych potrzeb i preferencji ma duże możliwości adaptacyjne. Na dołączonym rzucie pokój nr 4 był kiedyś łazienką a obecna łazienka pokojem, zachowano przyłącza. Mieszkanie ogrzewane jest gazem.

budynek gospodarczy 51m2 część zajmuje garaż na 2 stanowiska z bramą na pilota 31 m2 i niezależne pomieszczenie 20m2 w tej chwili zaadaptowane na własne potrzeby – funkcjonalny „apartamencik” gościnny, miejsce pracy lub kwarantanny – wyszła z tego sympatyczna kawalerka z aneksem kuchennym, łazienką i toaletą, udało się wygospodarować do niego osobny zakątek ogrodu przed budynkiem. Pokój ma ogrzewanie elektrycznie, założone panele fotowoltaiczne. W czasach pandemii i nie tylko to skarb.

Potencjałem nieruchomości jest parterowy budynek gospodarczy zlokalizowany przed budynkiem mieszkalnym, poprzedni właściciele prowadzili min. sklep, siłownię. Wykorzystany może być na własne potrzeby mieszkaniowe, biuro czy gabinet, na cichą działalność gospodarczą. Przed posesją jest wydzielone miejsce parkingowe a na terenie ogrodzonym oprócz podjazdu istnieje również możliwość stworzenia dodatkowych miejsc parkingowych z przodu posesji. Kuszącą opcją jest min. możliwości połączenia budynku gospodarczego z ogrodem znajdującym się za nim tworząc dwa mieszkania. Możliwości nieograniczone

Ogród posiada wieloletnie nasadzenia, orzech dający cień w letnie upały, altanę i system nawodnienia, nie wymaga nakładów. O każdej porze roku czaruje, daje wytchnienie i wypoczynek.

Nie jest to typowa nieruchomość, posiada potencjał. Cena to połączenie wszystkich atutów nieruchomości, odpowiednio wykorzystane powiększą jej wartość.

 Zainteresowany? Zaintrygowany? Zapraszam do kontaktu od godziny 9 do 21 telefon ***46, gdy nie odbiorę to oddzwonię. Oglądanie nieruchomości tylko po wcześniejszym umówieniu.

Możliwość oglądania mieszkania w weekendy.

Na obecnym etapie sprzedaży nie jestem zainteresowana pośrednictwem, preferuję sprzedaż bezpośrednią.

Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Kontakt do ogłoszeniodawcy