Dom na sprzedaż Opole Kolonia Gosławicka ul. – 115 m2

 • Cena 525000 PLN
 • Cena za m2 4565.22 PLN/m2
 • Powierzchnia 115
 • Rok budowy 2021
 • Liczba pokoi 4
 • Miejscowość Opole
 • Dzielnica Kolonia Gosławicka
 • Region opolskie
 • Wolne od 2021-12-20
 • Materiał pustak
 • Liczba pięter w budynku 1
 • Okna plastikowe pcv
 • Usytowanie wzgl. stron świata poludniowe
 • Powierzchnia dodatkowa taras, strych
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Okolica przychodnia-szpital, weterynarz, apteka, autobus, lotnisko, sklep, bazarek, centrum-handlowe, przedszkole, szkola-podstawowa, gimnazjum

Opis

DOMEK W PIĘKNEJ OKOLICY W SUCHYM BORZE KOŁO OPOLA, FUNKCJONALNY, EKONOMICZNY i PRZYJAZNY.

Rynek pierwotny

 

Nowy domek wolnostojący o powierzchni 115 m2 w stanie deweloperskim niskim na działce 740 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 525.000,- zł brutto, w tym 8% podatku VAT.

 

Na życzenie nabywcy wybudujemy dom w stanie deweloperskim wysokim lub pod klucz. Dostosujemy projekt domu do indywidualnych potrzeb nabywcy, w tym możemy powiększyć dom do 140 m2 lub 160 m2, jak również możemy przygotować dowolny inny indywidualny projekt.

 

Oferujemy również inne większe działki.

 

Po wybraniu działki, uzgodnieniu wielkości i ceny domu załatwimy wszystkie sprawy związane z uruchomieniem budowy, a następnie wykonamy wszystkie roboty budowlane i po około 12 miesiącach oddamy nabywcy klucze do gotowego nowego domu.

 

Budujemy kameralne osiedle kilkunastu domów wolnostojących usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie lasu w Suchym Borze koło Opola przy ul. Łąkowej. Lokalizacja jest wyjątkowo atrakcyjna – łączy piękno i spokój podmiejskiej okolicy, z jednoczesnym doskonałym dojazdem do centrum miasta.

Domy budowane są w kilku wersjach na podstawie autorskiego projektu, w którym za najważniejsze uznano prostą bryłę budynku i dobrą funkcjonalność wnętrza.

 

Część dzienna domu składa się z wygodnego dużego salonu z kominkiem, połączonego z holem wejściowym, jadalnią i kuchnią, co tworzy atrakcyjną wspólną przestrzeń. Ponadto na parterze znajduje się mała łazienka i kotłownia, oraz niezależny garaż przy budynku. Taras i ogród dostępne są bezpośrednio z salonu.

Część nocna na piętrze składa się z trzech sypialni oraz obszernej łazienki i stanowi wygodną, łatwą do zagospodarowania przestrzeń.

Dom charakteryzuje się funkcjonalnym i ekonomicznym wykorzystaniem całej wewnętrznej przestrzeni.

 

W stanie deweloperskim niskim wykonujemy: fundamenty betonowe, ściany z pustaków ceramicznych, strop betonowy prefabrykowany gęstożebrowy, dach pokryty dachówką cementową, kominy systemowe Schiedel, garaż przy budynku, elewację ocieploną styropianem i pokrytą tynkiem akrylowym, sześciokomorowe okna PCV.

 

W stanie deweloperskim wysokim dodatkowo wykonujemy: wewnętrzne instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i CO gazowe, media doprowadzone do budynku, wewnętrzne wylewki betonowe na podłogach, ocieplenie dachu wełną mineralną i zabudowę we wnętrzach poddasza płytami gipsowo-kartonowymi, ściany wewnętrzne otynkowane tynkiem maszynowym.

 

Dodatkowo możemy wykonać podjazd lub chodnik z kostki brukowej, ogrodzenie działki, taras od strony ogrodu i dowolne inne roboty na zlecenie nabywcy.

Prezentowana oferta jest ofertą rynku pierwotnego – nowy dom sprzedawany jest bezpośrednio przez właściciela.

Udzielamy skutecznej pomocy w uzyskaniu kredytu bankowego.

 

Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej okazji, a przede wszystkim do obejrzenia osiedla w przepięknej podmiejskiej okolicy i spotkania z właścicielem. Zapraszam przez cały tydzień – także w soboty i w niedziele – w godzinach od 9.00 do 20.00.

Bezpośredni kontakt: tel. +48 501 410 464, e-mail: grso(małpa)onet.eu

 

Kontakt do ogłoszeniodawcy