Dom na sprzedaż Lublin Sławinek ul. Wodna – 130.6 m2

 • Cena 635000 PLN
 • Cena za m2 4862.17 PLN/m2
 • Powierzchnia 130.6
 • Rok budowy 2022
 • Liczba pokoi 4
 • Miejscowość Lublin
 • Dzielnica Sławinek
 • Region lubelskie
 • Wolne od 2021-12-30
 • Materiał silikat
 • Liczba pięter w budynku 2
 • Okna plastikowe pcv
 • Usytowanie wzgl. stron świata wschodnie, poludniowe
 • Powierzchnia dodatkowa taras, balkon, piwnica
 • Garaż/Miejsce parkingowe garazu
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Okolica apteka, przychodnia-szpital, weterynarz, autobus, tramwaj, centrum-handlowe, sklep, bazarek, szkola-podstawowa, szkola-srednia

Opis

Oferujemy Państwu nowoczesne i energooszczędne domy w nowej inwestycji deweloperskiej (bez pośredników) znajdującej się zaledwie 4 km od centrum, obok Skansenu, przy ul. Wodnej 6. Budynek znajduje się cichej okolicy, w sąsiedztwie ogródków działkowych. Dojazd możliwy jest od ulicy Warszawskiej lub od ulicy Głównej. Dużo zieleni sprawia, że mimo położenia blisko centrum, można poczuć się jak na wsi. Każde mieszkanie ma dostęp to swojego indywidualnego ogródka. Okolica idealna dla rodzin ze względu na niewielki ruch samochodów, bliska odległość do ścieżki rowerowej (400m), przystanek (750m) sklepy (osiedlowy 900 m; Biedronka, Stokrotka, Rossman – ok. 2km). Przedszkole oraz szkoła podstawowa znajdują się odpowiednio 1,6 km oraz 1,2 km od inwestycji. Dodatkowym atutem będzie  bliskie położenie do Alei Solidarności którą szybko dotrzemy zarówno do centrum jak i na obwodnice w kierunku Warszawy. Dojazd od al. Warszawskiej prowadzi najpierw drogą brukową, następnie utwardzoną.

            Budynek został wykonany przy użyciu wysokiej jakości materiałów i wykorzystaniem najnowszej technologii. Poniżej prezentujemy listę najistotniejszych rozwiązań zastosowanych w naszym projekcie:

Pompa ciepła to jedno z najbardziej ekologicznych i oszczędnych źródeł ciepła. Pozwala na wykorzystanie aż 75% energii z powietrza i tylko 25% z sieci elektrycznej.  Oszczędność względem tradycyjnego kotła gazowego wynosi nawet 50%.

Pompa zasila ogrzewanie podłogowe, wodne, które zastosowane jest w całej części mieszkalnej. Ten rodzaj ogrzewania gwarantuje bardzo dobre, równomierne ogrzanie całego pomieszczenia. Zapewnia również korzystny pionowy rozkład temperatury.

Pozostawiliśmy możliwość zamontowania paneli fotowoltaicznych na dachu budynku. Specjalnie do tego celu pozostawiliśmy pusty kanał wentylacyjny, aby przeprowadzić całe potrzebne okablowanie z poziomu piwnic na dach. Zachęcamy do tego rozwiązania, tym bardziej, że istnieje możliwość dofinansowania z programu „Mój Prąd”.

Dopełnieniem ekologicznej i oszczędnej formy ogrzewania są zastosowane przez nas materiały:

Termoizolacja została wykonana w większości ze styropianu grubości 15 cm posiadającego najlepsze na rynku właściwości termiczne uznanego producenta Swisspor.

Okna na profilu Salamander EVO 82 posiadające aż 3 szyby i bardzo niski współczynnik  przenikania ciepła U= 0,78 W/(m2K)

Hydroizolacja dachu wykonana z wysokiej klasy podwójnej papy firmy Technicol modyfikowanej SBS z wkładką poliestrową zapewnia odpowiednie właściwości izolacji nawet do 30 lat.

Ściany zewnętrzne i międzylokalowe wymurowane zostały z bloczków silikatowo-wapiennych ,które to, właśnie dzięki zawartemu w nich wapnu stanowią barierę przed rozwojem bakterii i pleśni.

Dla zadbania o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zamontowane zostały drzwi antywłamaniowe firmy Wikęd oraz zdalnie sterowana brama wjazdowa niemieckiej firmy Hormann.

Zamiast zwykłych klejonych płytek na balkonach, mimo większych kosztów, zastosowano płyty układane na dystansach PCV. Takie rozwiązanie nie jest w żaden sposób podatne na temperaturę, zapewnia w razie potrzeby szybki dostęp do warstwy izolacji oraz pozwala na wykonanie równych balkonów, bez spadków.

Elewacje pokryte zostały tynkami silikonowymi, które posiadają zwiększoną odporność na algi i grzyby. Zastosowaliśmy również deski elewacyjne marki Konsbud, którą trudno odróżnić od prawdziwego drewna. Nie wymagają impregnacji. Zwieńczeniem architektonicznym całej elewacji są trejaże z prawdziwego drewna sosnowego impregnowanego metodą zanurzeniową.

Posiadamy w sprzedaży następujące mieszkania:

Nr 1. 635 000 zł – 130,6 m2

Nr 2. Sprzedane

Nr 3. 650 000 zł – 133,54 m2

Nr 4. 670 000 zł – 133,77 m2

Inwestycja zostanie zakończona do końca 2021 roku.

Po więcej informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego:

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Kontakt do ogłoszeniodawcy