Dom na sprzedaż Gryżów ul. – 350 m2

  • Cena 60000 PLN
  • Cena za m2 171.43 PLN/m2
  • Powierzchnia 350
  • Liczba pokoi 99
  • Miejscowość Gryżów
  • Region opolskie
  • Liczba pięter w budynku 2
  • Okna plastikowe pcv
Kontakt do ogłoszeniodawcy

Okolica przychodnia-szpital, apteka, autobus, kolej-podmiejska, centrum-handlowe, sklep, przedszkole, szkola-podstawowa

Opis

Witam, 

do sprzedania posiadam małą kamienicę w miejscowości Gryżów, położonej przy drodze krajowej nr 41, w połowie drogi między Nysą a Prudnikiem( ok. 15 km do każdego z tych miast- bdb dojazd). 25 km do Jarnołtówka w Górach Opawskich.Budynek w zwartej zabudowie, bezpośrednio przylega do domów mieszkalnych obok(na sprzedaż lewa część widoczna na zdjęciach), położony na działce 371m2, której niezabudowana część znajduję się tylko z przodu obiektu. Działka utwardzona, wyłożona betonowymi płytami, o lekkim nachyleniu w stronę ulicy. Otoczenie schludne i zadbane, centralne położenie w miejscowości.

W budynku jest instalacja elektryczna 230v wraz z licznikiem, woda obok budynku-niepodłączona, ogrzewania brak, gazu brak, kanalizacji brak, możliwość wykonania na działce zbiornika na szambo lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Budynek ma 3 kondygnacje oraz małą piwniczkę ok. 15m2. 

Parter: 2 lokale z osobnymi wejściami po lewej(ok. 50m2) oraz prawej stronie(ok. 30m2), centralnie umieszczony korytarz(ok. 20m2) wraz ze schodami do piwniczki i na pierwsze piętro. Schody na piętro do naprawy, wycięte 3 stopnie. Niezależne trzecie wejście na korytarz największymi drzwiami od frontu.

Piętro: trzy pomieszczenia: jedna duża otwarta przestrzeń ok. 87m2, pokój 20m2, oraz korytarz 12m2 wraz ze schodami na poddasze, schody masywne i szerokie w bdb stanie. Piętro z powodzeniem nadaję się do adaptacji na powierzchnię mieszkalną. Brak ścianek działowych umożliwia swobodną aranżację wg własnych pomysłów.

Poddasze: jedna duża otwarta przestrzeń o powierzchni ok. 120m2, komin w środkowej części pozwala na podłączenie kominka, po zamontowaniu okien dachowych powierzchnia idealna pod duże mieszkanie.

Pomimo swojego wieku budynek ogólnie w dobrym stanie technicznym, ściany w miarę zdrowe,w przeszłości ankrowane, stropy i więźba dachowa zdrowe, dach pokryty starą dachówką cementową.

Budynek o bardzo ustawnym rozkładzie pomieszczeń, trzy wejścia do budynku, wydzielona klatka schodowa. Idealnie nadający się na połączenie działalności gospodarczej i części mieszkalnej- parter na działalność lub wynajem dwóch lokali (kiedyś był tam sklep spożywczy), piętro i poddasze na dwa duże mieszkania. Ewentualnie można zrobić 3-4 mieszkania z osobnymi wejściami bądź duży dom dla wielopokoleniowej rodziny

Budynek o wielu możliwościach wykorzystania, wolny od obciążeń, brak konserwatora zabytków, czysta hipoteka, niskie roczne koszty utrzymania Sprzedaję bezpośrednio, bez prowizji, jestem właścicielem obiektu. 

Cena jaka mnie interesuje to 60 000zł. Pieniądze śmieszne, a budynek naprawdę o dużym potencjale. Cena za metr2 to niecałe 200zł!!!

Pytania, propozycje, tel. ***00 

Zainteresowanych zapraszam do oględzin na miejscu.Nie odpisuję na maile, kontakt tylko telefoniczny

Kontakt do ogłoszeniodawcy