Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Dom Łomianki
Dom Łomianki
595000 PLN
126 m2
5 pokoirok budowy 20194722 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Stegny, ul. Kaspijska
Mieszkanie Warszawa Stegny, ul. Kaspijska
420000 PLN
64 m2
4 pokojerok budowy 19756563 PLN/m2
Mieszkanie Legionowo
Mieszkanie Legionowo
1600 PLN
46 m2
2 pokoje3 piętro35 PLN/m2
Mieszkanie Kielce, ul. Pocieszka
Mieszkanie Kielce, ul. Pocieszka
1400 PLN
47 m2
2 pokoje2 piętro30 PLN/m2
Działka budowlana Radom Janiszpol, ul. Rumiankowa
Działka budowlana Radom Janiszpol, ul. Rumiankowa
190000 PLN
1627 m2
117 PLN/m2
Mieszkanie Rybnik
Mieszkanie Rybnik
1600 PLN
78 m2
3 pokoje2 piętro21 PLN/m2
Działka budowlana Wola Mrokowska, al. Krakowska
Działka budowlana Wola Mrokowska, al. Krakowska
312000 PLN
1112 m2
281 PLN/m2
Mieszkanie Łódź, ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego
Mieszkanie Łódź, ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego
455000 PLN
57.13 m2
2 pokoje4 piętrorok budowy 20167964 PLN/m2
Mieszkanie Tychy, ul. Brzoskwiniowa
Mieszkanie Tychy, ul. Brzoskwiniowa
324100 PLN
64.82 m2
2 pokoje1 piętro5000 PLN/m2
Mieszkanie Toruń Bydgoskie Przedmieście, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
2500 PLN
102 m2
4 pokoje1 piętro25 PLN/m2
Mieszkanie Gdańsk, ul. Magellana
Mieszkanie Gdańsk, ul. Magellana
2000 PLN
58.54 m2
2 pokoje7 piętrorok budowy 201434 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Bemowo, ul. Batalionów Chłopskich
Mieszkanie Warszawa Bemowo, ul. Batalionów Chłopskich
630000 PLN
69 m2
4 pokojeparterrok budowy 20099130 PLN/m2
Działka przemysłowa Bydlino, ul. Wspólna
Działka przemysłowa Bydlino, ul. Wspólna
233290 PLN
2845 m2
82 PLN/m2
Mieszkanie Katowice Piotrowice
Mieszkanie Katowice Piotrowice
560000 PLN
66 m2
3 pokoje8485 PLN/m2
Mieszkanie Poznań, ul. Żmigrodzka
Mieszkanie Poznań, ul. Żmigrodzka
449000 PLN
66 m2
3 pokoje1 piętrorok budowy 20056803 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Ursynów, ul. Filipiny Płaskowickiej
Mieszkanie Warszawa Ursynów, ul. Filipiny Płaskowickiej
2200 PLN
67 m2
3 pokoje3 piętrorok budowy 200833 PLN/m2
Dom Stara Kiszewa Wybud.
Dom Stara Kiszewa Wybud.
249000 PLN
50 m2
3 pokojerok budowy 20194980 PLN/m2
Dom Przemyśl
Dom Przemyśl
319000 PLN
103 m2
4 pokojerok budowy 20193097 PLN/m2
Działka budowlana Pikulice
Działka budowlana Pikulice
38500 PLN
855 m2
45 PLN/m2
Dom Kraków Cichy Kącik
Dom Kraków Cichy Kącik
1660000 PLN
300 m2
6 pokoirok budowy 19385533 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 997 strona 998 strona 999 … strona 4 680 Następna strona