Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Dom Siemianowice Śląskie
Dom Siemianowice Śląskie
590000 PLN
214 m2
2757 PLN/m2
Działka inwestycyjna Zakopane
Działka inwestycyjna Zakopane
36000000 PLN
3300000 m2
11 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, ul. Żupnicza
Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, ul. Żupnicza
2500 PLN
40 m2
1 pokój10 piętrorok budowy 201863 PLN/m2
Mieszkanie Łódź, ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
Mieszkanie Łódź, ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
1200 PLN
25 m2
1 pokój1 piętro48 PLN/m2
Mieszkanie Łódź, ul. Zgierska
Mieszkanie Łódź, ul. Zgierska
1200 PLN
33 m2
1 pokój1 piętro36 PLN/m2
Mieszkanie Dąbrowa Górnicza, ul. Robotnicza
Mieszkanie Dąbrowa Górnicza, ul. Robotnicza
148000 PLN
31 m2
2 pokoje4774 PLN/m2
Mieszkanie Rumia, ul. Kosynierów
Mieszkanie Rumia, ul. Kosynierów
370000 PLN
68 m2
3 pokoje2 piętrorok budowy 20085441 PLN/m2
Mieszkanie Suchy Las, ul. Osiedle Jagodowe
Mieszkanie Suchy Las, ul. Osiedle Jagodowe
3300 PLN
105 m2
4 pokoje2 piętrorok budowy 200031 PLN/m2
Dom Korbielów
Dom Korbielów
325000 PLN
65 m2
2 pokoje5000 PLN/m2
Dom Chruszczobród
Dom Chruszczobród
255000 PLN
120 m2
2125 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Żubardź
Mieszkanie Łódź Żubardź
246000 PLN
45 m2
2 pokoje5467 PLN/m2
Lokal Warszawa Białołęka, ul. Dionizosa
Lokal Warszawa Białołęka, ul. Dionizosa
159000 PLN
17 m2
9353 PLN/m2
Mieszkanie Kraków, ul. Agatowa
Mieszkanie Kraków, ul. Agatowa
215000 PLN
21 m2
1 pokój2 piętro10238 PLN/m2
Mieszkanie Katowice Ligota
Mieszkanie Katowice Ligota
1600 PLN
56 m2
2 pokoje4 piętrorok budowy 197029 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Naramowice, ul. Naramowicka
Mieszkanie Poznań Naramowice, ul. Naramowicka
1500 PLN
48 m2
2 pokojerok budowy 200231 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Wiejska
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Wiejska
2900 PLN
56 m2
3 piętro52 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Krzyki, ul. Dozynkowa
Mieszkanie Wrocław Krzyki, ul. Dozynkowa
1800 PLN
48 m2
2 pokoje2 piętrorok budowy 201038 PLN/m2
Dom Pogórze
Dom Pogórze
2000000 PLN
600 m2
9 pokoirok budowy 20023333 PLN/m2
Mieszkanie Kraków, ul. Lucjana Rydla
Mieszkanie Kraków, ul. Lucjana Rydla
1900 PLN
50 m2
1 piętro38 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Śródmieście, ul. Stefana Jaracza
Mieszkanie Wrocław Śródmieście, ul. Stefana Jaracza
2200 PLN
50 m2
2 pokoje2 piętrorok budowy 201544 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 995 strona 996 strona 997 … strona 4 680 Następna strona