Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Działka budowlana Konstancin-Jeziorna Klarysew, ul. Królewska
1050000 PLN
1200 m2
875 PLN/m2
Dom Luzino, ul. Łąkowa
Dom Luzino, ul. Łąkowa
345000 PLN
193.37 m2
5 pokoi1784 PLN/m2
Działka budowlana Toruń
Działka budowlana Toruń
150000 PLN
450 m2
333 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Janów, ul. Ketlinga
Mieszkanie Łódź Janów, ul. Ketlinga
285000 PLN
41.24 m2
1 pokój3 piętro6911 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Bródno, ul. Wyszogrodzka
Mieszkanie Warszawa Bródno, ul. Wyszogrodzka
424000 PLN
47.2 m2
2 pokoje11 piętrorok budowy 19828983 PLN/m2
Mieszkanie Szczecin Pogodno
Mieszkanie Szczecin Pogodno
430000 PLN
52 m2
2 pokojerok budowy 19308269 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Grunwald, ul. Sieradzka
Mieszkanie Poznań Grunwald, ul. Sieradzka
1600 PLN
40.4 m2
2 pokoje3 piętrorok budowy 199940 PLN/m2
Mieszkanie Katowice Tysiąclecie, ul. Tysiąclecia
Mieszkanie Katowice Tysiąclecie, ul. Tysiąclecia
1300 PLN
38 m2
2 pokoje6 piętrorok budowy 196034 PLN/m2
Dom Zawiercie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej
Dom Zawiercie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej
251000 PLN
816 m2
308 PLN/m2
Działka budowlana Jasienica
Działka budowlana Jasienica
245000 PLN
1280 m2
191 PLN/m2
Dom Grabówko
Dom Grabówko
235000 PLN
80 m2
4 pokojerok budowy 20032938 PLN/m2
Mieszkanie Łódź
Mieszkanie Łódź
1800 PLN
35 m2
2 pokoje5 piętrorok budowy 201851 PLN/m2
Działka budowlana Józefosław, ul. Cyprysowa
Działka budowlana Józefosław, ul. Cyprysowa
399000 PLN
449 m2
889 PLN/m2
Mieszkanie Kraków Śródmieście, ul. Lubelska
Mieszkanie Kraków Śródmieście, ul. Lubelska
1500 PLN
30 m2
1 pokój3 piętrorok budowy 197050 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Rataje
Mieszkanie Poznań Rataje
2150 PLN
68 m2
3 pokoje9 piętro32 PLN/m2
Mieszkanie Kraków Stare Miasto, ul. Jana Kochanowskiego
Mieszkanie Kraków Stare Miasto, ul. Jana Kochanowskiego
1200 PLN
20 m2
1 pokój2 piętro60 PLN/m2
Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko
Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko
474000 PLN
112.2 m2
5 pokoi3 piętrorok budowy 20024225 PLN/m2
Mieszkanie Olsztyn, ul. Dworcowa
Mieszkanie Olsztyn, ul. Dworcowa
320000 PLN
60.4 m2
3 pokoje4 piętrorok budowy 19805298 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Ursynów, ul. Kłobucka
Mieszkanie Warszawa Ursynów, ul. Kłobucka
2400 PLN
39 m2
2 pokoje5 piętrorok budowy 201862 PLN/m2
Mieszkanie Gdańsk Letnica, ul. Starowiejska
Mieszkanie Gdańsk Letnica, ul. Starowiejska
400000 PLN
36.61 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 201910926 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 990 strona 991 strona 992 … strona 4 680 Następna strona