Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Mieszkanie Bytom Szombierki, ul. Podhalańska
Mieszkanie Bytom Szombierki, ul. Podhalańska
149000 PLN
51 m2
2 pokoje3 piętro2922 PLN/m2
Działka budowlana Czersk, ul. Kazimierza Jasnocha
Działka budowlana Czersk, ul. Kazimierza Jasnocha
880000 PLN
6300 m2
140 PLN/m2
Działka budowlana Ustroń Goje, ul. Cieszyńska
Działka budowlana Ustroń Goje, ul. Cieszyńska
1541000 PLN
6700 m2
230 PLN/m2
Mieszkanie Poznań
Mieszkanie Poznań
1200 PLN
30 m2
1 pokój1 piętro40 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Białołęka, ul. Pasłęcka
Mieszkanie Warszawa Białołęka, ul. Pasłęcka
469000 PLN
64 m2
3 piętro7328 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Górny Mokotów, ul. Rakowiecka
Mieszkanie Warszawa Górny Mokotów, ul. Rakowiecka
3500 PLN
62.7 m2
2 pokoje4 piętrorok budowy 200856 PLN/m2
Mieszkanie Katowice Ligota, ul. Śląska
Mieszkanie Katowice Ligota, ul. Śląska
1400 PLN
32 m2
1 pokój2 piętrorok budowy 201644 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Ursus
Mieszkanie Warszawa Ursus
275000 PLN
36.2 m2
1 pokój7597 PLN/m2
Mieszkanie Działdowo
Mieszkanie Działdowo
166000 PLN
64 m2
3 pokoje4 piętro2594 PLN/m2
Działka budowlana Marcinkowo
Działka budowlana Marcinkowo
180240 PLN
3004 m2
60 PLN/m2
Mieszkanie Kraków Czyżyny, ul. Osiedle Dywizjonu 303
Mieszkanie Kraków Czyżyny, ul. Osiedle Dywizjonu 303
392300 PLN
51 m2
2 pokoje2 piętro7692 PLN/m2
Dom Dobrzykowice, ul. Brzozowa
Dom Dobrzykowice, ul. Brzozowa
449000 PLN
131 m2
5 pokoi3427 PLN/m2
Działka rolna Gnatowice
Działka rolna Gnatowice
49000 PLN
7431 m2
7 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Dąbrowa
Mieszkanie Łódź Dąbrowa
260000 PLN
60 m2
3 pokoje11 piętrorok budowy 19764333 PLN/m2
Mieszkanie Łódź, ul. Gdańska
Mieszkanie Łódź, ul. Gdańska
309000 PLN
61.28 m2
2 pokoje1 piętro5042 PLN/m2
Działka budowlana Wityny, ul. Plażowa
Działka budowlana Wityny, ul. Plażowa
148000 PLN
600 m2
247 PLN/m2
Mieszkanie Zabrze, ul. Wolności
Mieszkanie Zabrze, ul. Wolności
275000 PLN
89 m2
4 pokoje3 piętro3090 PLN/m2
Dom Modlniczka, ul. Willowa
Dom Modlniczka, ul. Willowa
1180000 PLN
219 m2
7 pokoirok budowy 20005388 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Ochota, ul. Grójecka
Mieszkanie Warszawa Ochota, ul. Grójecka
425000 PLN
47.5 m2
3 pokojerok budowy 19668947 PLN/m2
Działka rolna Kąty Wrocławskie
Działka rolna Kąty Wrocławskie
490000 PLN
9504 m2
52 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 986 strona 987 strona 988 … strona 4 680 Następna strona