Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Mieszkanie Warszawa Powiśle, ul. Solec
Mieszkanie Warszawa Powiśle, ul. Solec
7850 PLN
54.56 m2
3 pokoje2 piętrorok budowy 2018144 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Górna, ul. Stanisława Brzozowskiego
Mieszkanie Łódź Górna, ul. Stanisława Brzozowskiego
1150 PLN
44 m2
2 pokoje8 piętrorok budowy 196026 PLN/m2
Dom Jaworzynka
Dom Jaworzynka
395000 PLN
150 m2
5 pokoirok budowy 20052633 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Rataje, ul. Serafitek
Mieszkanie Poznań Rataje, ul. Serafitek
1650 PLN
20 m2
1 pokój83 PLN/m2
Działka budowlana Poznań Nowe Miasto, ul. Dobrepole
Działka budowlana Poznań Nowe Miasto, ul. Dobrepole
380000 PLN
2180 m2
174 PLN/m2
Mieszkanie Bytom, ul. Stanisława Wyspiańskiego
Mieszkanie Bytom, ul. Stanisława Wyspiańskiego
185000 PLN
105 m2
3 pokoje2 piętrorok budowy 19301762 PLN/m2
Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi
Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi
745000 PLN
98 m2
5 pokoi4 piętro7602 PLN/m2
Mieszkanie Katowice Panewniki, ul. Panewnicka
Mieszkanie Katowice Panewniki, ul. Panewnicka
270000 PLN
73 m2
3 pokoje4 piętrorok budowy 19833699 PLN/m2
Mieszkanie Piastów
Mieszkanie Piastów
230000 PLN
50 m2
2 pokojeparterrok budowy 19994600 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Widzew, ul. Św. Kazimierza
Mieszkanie Łódź Widzew, ul. Św. Kazimierza
194000 PLN
45.9 m2
2 pokoje3 piętrorok budowy 19654227 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Borek, al. Wiśniowa
Mieszkanie Wrocław Borek, al. Wiśniowa
2600 PLN
47.42 m2
2 pokoje5 piętrorok budowy 201555 PLN/m2
Mieszkanie Gliwice Śródmieście, ul. Plac Piłsudskiego
Mieszkanie Gliwice Śródmieście, ul. Plac Piłsudskiego
350000 PLN
75 m2
3 pokoje4 piętrorok budowy 19354667 PLN/m2
Mieszkanie Zgierz, ul. Juliana Tuwima
Mieszkanie Zgierz, ul. Juliana Tuwima
250000 PLN
57 m2
4 pokoje4 piętro4386 PLN/m2
Mieszkanie Piaseczno, ul. Pawia
Mieszkanie Piaseczno, ul. Pawia
245000 PLN
32 m2
1 pokój1 piętrorok budowy 20057656 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Różanka, ul. Serbska
Mieszkanie Wrocław Różanka, ul. Serbska
659000 PLN
75 m2
3 pokoje8787 PLN/m2
Mieszkanie Kielce Ślichowice, ul. Edmunda Massalskiego
Mieszkanie Kielce Ślichowice, ul. Edmunda Massalskiego
449000 PLN
108 m2