Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Mieszkanie Dopiewiec, ul. Promyk
Mieszkanie Dopiewiec, ul. Promyk
420000 PLN
71 m2
3 pokoje5915 PLN/m2
Mieszkanie Katowice Tysiąclecie, ul. Tysiąclecia
Mieszkanie Katowice Tysiąclecie, ul. Tysiąclecia
2500 PLN
46.68 m2
2 pokoje13 piętrorok budowy 201654 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska
Mieszkanie Poznań Nowe Miasto, ul. Milczańska
2000 PLN
41.57 m2
2 pokoje5 piętrorok budowy 201748 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Powiśle, ul. Dobra
Mieszkanie Warszawa Powiśle, ul. Dobra
2900 PLN
45.5 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 200764 PLN/m2
Mieszkanie Łódź
Mieszkanie Łódź
1200 PLN
43 m2
2 pokoje4 piętro28 PLN/m2
Mieszkanie Kraków Podgórze, ul. Ignacego Krasickiego
Mieszkanie Kraków Podgórze, ul. Ignacego Krasickiego
290000 PLN
27.35 m2
2 pokoje4 piętrorok budowy 198010603 PLN/m2
Mieszkanie Gdańsk
Mieszkanie Gdańsk
1400 PLN
27 m2
1 pokój4 piętrorok budowy 197552 PLN/m2
Mieszkanie Bydgoszcz Bartodzieje
Mieszkanie Bydgoszcz Bartodzieje
1450 PLN
38 m2
2 pokoje1 piętro38 PLN/m2
Dom Warszawa Białołęka, ul. Kobiałka
Dom Warszawa Białołęka, ul. Kobiałka
739000 PLN
135 m2
4 pokojerok budowy 20195474 PLN/m2
Działka budowlana Suchy Las
Działka budowlana Suchy Las
790000 PLN
1608 m2
491 PLN/m2
Mieszkanie Olsztyn, ul. Toruńska
Mieszkanie Olsztyn, ul. Toruńska
195000 PLN
39 m2
5000 PLN/m2
Mieszkanie Tarnowskie Góry Stare Tarnowice, ul. Pyskowicka
Mieszkanie Tarnowskie Góry Stare Tarnowice, ul. Pyskowicka
510000 PLN
117.71 m2
5 pokoi1 piętrorok budowy 20184333 PLN/m2
Dom Malbork Wielbark, ul. Bartosza Wojciecha Głowackiego
Dom Malbork Wielbark, ul. Bartosza Wojciecha Głowackiego
760000 PLN
303 m2
5 pokoirok budowy 20002508 PLN/m2
Mieszkanie Lublin, ul. Konrada Wallenroda
Mieszkanie Lublin, ul. Konrada Wallenroda
1250 PLN
36 m2
5 piętro35 PLN/m2
Mieszkanie Białystok
Mieszkanie Białystok
200000 PLN
36 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 19935556 PLN/m2
Lokal Łeba, ul. Turystyczna
Lokal Łeba, ul. Turystyczna
3600000 PLN
1200 m2
3000 PLN/m2
Działka inwestycyjna Radom Dzierzków, ul. Kozienicka
Działka inwestycyjna Radom Dzierzków, ul. Kozienicka
3504000 PLN
17520 m2
200 PLN/m2
Dom Chojnów
Dom Chojnów
195000 PLN
180 m2
6 pokoirok budowy 19301083 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Zarzew, ul. Wacława
Mieszkanie Łódź Zarzew, ul. Wacława
435000 PLN
70.4 m2
3 pokoje4 piętro6179 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Bemowo, ul. Gen. Meriana C. Coopera
Mieszkanie Warszawa Bemowo, ul. Gen. Meriana C. Coopera
635000 PLN
67 m2
3 pokoje3 piętrorok budowy 20079478 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 971 strona 972 strona 973 … strona 4 680 Następna strona