Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Działka budowlana Bolesławów, ul. Asfaltowa
Działka budowlana Bolesławów, ul. Asfaltowa
125000 PLN
1260 m2
99 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Psie Pole, ul. Gorlicka
Mieszkanie Wrocław Psie Pole, ul. Gorlicka
292000 PLN
50.49 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 19355783 PLN/m2
Lokal Ostrówek
Lokal Ostrówek
1990000 PLN
2016 m2
987 PLN/m2
Mieszkanie Bydgoszcz Bielawy, ul. Emilii Plater
Mieszkanie Bydgoszcz Bielawy, ul. Emilii Plater
350 PLN
64 m2
3 pokoje5 PLN/m2
Działka rolna Chrzanowice
Działka rolna Chrzanowice
27000 PLN
9800 m2
3 PLN/m2
Działka przemysłowa Bytom Karb, ul. Świętej Elżbiety
Działka przemysłowa Bytom Karb, ul. Świętej Elżbiety
550000 PLN
8660 m2
64 PLN/m2
Dom Tokarnia
Dom Tokarnia
890000 PLN
151 m2
5 pokoirok budowy 20095894 PLN/m2
Dom Szczejkowice
Dom Szczejkowice
199000 PLN
142 m2
4 pokojerok budowy 19951401 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Górna Wilda, ul. Górna Wilda
Mieszkanie Poznań Górna Wilda, ul. Górna Wilda
1500 PLN
62 m2
2 pokoje4 piętro24 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza
1100 PLN
28 m2
1 pokój6 piętro39 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Praga-Północ
Mieszkanie Warszawa Praga-Północ
599000 PLN
84.5 m2
4 pokoje1 piętrorok budowy 19857089 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, ul. Targowa
Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, ul. Targowa
1500 PLN
53 m2
2 pokoje6 piętrorok budowy 199328 PLN/m2
Dom Teodorów
Dom Teodorów
990000 PLN
232.3 m2
6 pokoirok budowy 20084262 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Nowe Rokicie, ul. Cieszyńska
Mieszkanie Łódź Nowe Rokicie, ul. Cieszyńska
1400 PLN
41 m2
2 pokoje3 piętrorok budowy 196534 PLN/m2
Mieszkanie Poznań, ul. Os. Bolesława Śmiałego
Mieszkanie Poznań, ul. Os. Bolesława Śmiałego
1700 PLN
64 m2
3 pokoje3 piętro27 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Rataje, ul. Wołkowyska
Mieszkanie Poznań Rataje, ul. Wołkowyska
382000 PLN
45 m2
2 pokoje5 piętrorok budowy 20198489 PLN/m2
Dom Grodzisk Mazowiecki, ul. Teodory
Dom Grodzisk Mazowiecki, ul. Teodory
399000 PLN
90 m2
3 pokojerok budowy 19644433 PLN/m2
Dom Naglady
Dom Naglady
585000 PLN
142.6 m2
rok budowy 20154102 PLN/m2
Działka rolno-budowlana Pabianice
Działka rolno-budowlana Pabianice