Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Mieszkanie Gliwice
Mieszkanie Gliwice
1450 PLN
53 m2
3 pokoje2 piętro27 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Jeżyce, ul. Piotra Wawrzyniaka 15
Mieszkanie Poznań Jeżyce, ul. Piotra Wawrzyniaka 15
298700 PLN
38.62 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 19107734 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Bemowo, ul. Świętochowskiego
Mieszkanie Warszawa Bemowo, ul. Świętochowskiego
2800 PLN
61 m2
3 pokoje4 piętrorok budowy 199046 PLN/m2
Mieszkanie Toruń Na Skarpie, ul. Bolta
Mieszkanie Toruń Na Skarpie, ul. Bolta
1000 PLN
81 m2
3 pokoje3 piętrorok budowy 200112 PLN/m2
Mieszkanie Lublin Czuby, ul. Bursztynowa
Mieszkanie Lublin Czuby, ul. Bursztynowa
1800 PLN
75 m2
3 pokojeparterrok budowy 199824 PLN/m2
Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, ul. Prześliczny Apartament Tonący w Zieleni
2500000 PLN
176 m2
3 pokoje1 piętrorok budowy 201514205 PLN/m2
Działka budowlana Aleksandrów Łódzki Sobień, ul. Okazja
Działka budowlana Aleksandrów Łódzki Sobień, ul. Okazja
125000 PLN
2560 m2
49 PLN/m2
Mieszkanie Kraków Czyżyny, ul. Os. 2Go Pulku Lotniczego
Mieszkanie Kraków Czyżyny, ul. Os. 2Go Pulku Lotniczego
300000 PLN
55.7 m2
3 pokoje2 piętrorok budowy 19995386 PLN/m2
Działka budowlana Łazy Biegonickie
Działka budowlana Łazy Biegonickie
110000 PLN
1500 m2
73 PLN/m2
Mieszkanie Gdańsk Jelitkowo, ul. Gospody 11
Mieszkanie Gdańsk Jelitkowo, ul. Gospody 11
120 PLN
33 m2
2 pokojeparterrok budowy 19704 PLN/m2
Działka budowlana Gdynia Wiczlino, ul. Śnieżna
Działka budowlana Gdynia Wiczlino, ul. Śnieżna
420000 PLN
900 m2
467 PLN/m2
Dom Chruszczyna Wielka
Dom Chruszczyna Wielka
339000 PLN
110 m2
5 pokoirok budowy 19703082 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Miła
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Miła
2400 PLN
52 m2
2 pokoje2 piętro46 PLN/m2
Mieszkanie Trzebinia Krze, ul. Grunwaldzka
Mieszkanie Trzebinia Krze, ul. Grunwaldzka
89000 PLN
32.29 m2
2 pokoje3 piętro2756 PLN/m2
Lokal Łódź, ul. Narutowicza 69
Lokal Łódź, ul. Narutowicza 69
280000 PLN
90 m2
3111 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Wilanów, ul. Oś Królewska 18
Mieszkanie Warszawa Wilanów, ul. Oś Królewska 18
695000 PLN
81 m2
4 pokoje3 piętrorok budowy 20168580 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Ursus, ul. Sławka
Mieszkanie Warszawa Ursus, ul. Sławka
1000 PLN
20 m2
1 pokójparterrok budowy 196450 PLN/m2
Dom Świątniki Górne
Dom Świątniki Górne
470000 PLN
103 m2
4 pokojerok budowy 20094563 PLN/m2
Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, ul. Pestalozziego
Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, ul. Pestalozziego
335000 PLN
47 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 19507128 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Rataje, ul. Orła Białego
Mieszkanie Poznań Rataje, ul. Orła Białego
233000 PLN
49 m2
2 pokoje6 piętrorok budowy 19944755 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 4 347 strona 4 348 strona 4 349 … strona 4 680 Następna strona