Gratka.pl - nieruchomości bez pośredników

Działka inwestycyjna Królewiec, ul. Dębowa
Działka inwestycyjna Królewiec, ul. Dębowa
3251259 PLN
24030 m2
135 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Literacka
Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Literacka
2000 PLN
51 m2
2 pokoje2 piętrorok budowy 200039 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Jana Kilińskiego
Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Jana Kilińskiego
330000 PLN
49.34 m2
2 pokoje4 piętrorok budowy 20196688 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Jana Kilińskiego
Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Jana Kilińskiego
321000 PLN
52.59 m2
2 pokoje4 piętrorok budowy 20196104 PLN/m2
Działka przemysłowa Królewiec
Działka przemysłowa Królewiec
4357890 PLN
10525 m2
414 PLN/m2
Mieszkanie Olsztyn
Mieszkanie Olsztyn
295000 PLN
47 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 20096277 PLN/m2
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski, ul. Sportowa
Mieszkanie Gorzów Wielkopolski, ul. Sportowa
1050 PLN
38 m2
2 pokoje3 piętro28 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Targówek, ul. Kondratowicza 59
Mieszkanie Warszawa Targówek, ul. Kondratowicza 59
2000 PLN
40 m2
1 pokój2 piętrorok budowy 201650 PLN/m2
Działka budowlana Sulęczyno
Działka budowlana Sulęczyno
79000 PLN
868 m2
91 PLN/m2
Mieszkanie Olsztyn
Mieszkanie Olsztyn
1500 PLN
53 m2
2 pokoje6 piętrorok budowy 201728 PLN/m2
Dom Tokarnia
Dom Tokarnia
1100000 PLN
151 m2
4 pokojerok budowy 20097285 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Sołtysowice, ul. Redycka
Mieszkanie Wrocław Sołtysowice, ul. Redycka
2000 PLN
42.7 m2
2 pokoje1 piętrorok budowy 201947 PLN/m2
Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Obornicka
Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Obornicka
1350 PLN
45 m2
2 pokoje2 piętrorok budowy 197130 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław
Mieszkanie Wrocław
800 PLN
11 m2
2 piętro73 PLN/m2
Działka przemysłowa Baranowo
Działka przemysłowa Baranowo
645000 PLN
1260 m2
512 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Górny Mokotów, ul. Bukowińska
Mieszkanie Warszawa Górny Mokotów, ul. Bukowińska
2300 PLN
33 m2
2 pokoje6 piętrorok budowy 200870 PLN/m2
Mieszkanie Poznań Wilda, ul. Św. Czesława
Mieszkanie Poznań Wilda, ul. Św. Czesława
295000 PLN
48.72 m2
2 pokoje4 piętrorok budowy 19956055 PLN/m2
Działka budowlana Kielce
Działka budowlana Kielce
186000 PLN
775 m2
240 PLN/m2
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Giełdowa
Mieszkanie Warszawa Śródmieście, ul. Giełdowa
2700 PLN
40 m2
2 pokoje4 piętrorok budowy 201568 PLN/m2
Mieszkanie Wrocław Krzyki, ul. Piękna
Mieszkanie Wrocław Krzyki, ul. Piękna
1600 PLN
36 m2
1 pokój4 piętrorok budowy 201644 PLN/m2

Nawigacja po wpisach

Poprzednia strona strona 1 … strona 1 001 strona 1 002 strona 1 003 … strona 4 680 Następna strona